منوي اصلي

موضوعات

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

امکانات دیگر

نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۱۱/۲۹
فهرست جبهه ایستادگی با چهره های مطرح کلید خورد

در حوزه انتخابیه نور و محمودآباد " عبدالوحید فیاضی " ( مدیر کل سابق آموزش و پرورش مازندران ) در فهرست جبهه ایستادگی قرار گرفته 
 


نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۱۱/۲۸

ابراز نگرانی از جریان انحرافی در گفتگو با روزنامه جریان فتنه!!


دکتر کامران باقری لنکرانی فرمایش زیبایی دارن مبنی بر اینکه :

بزرگترین خیانت جریان انحرافی این بود فتنه گران مردود شده رو طلبکار کرد...

ظاهرا جریان انحرافی این برکت رو برای حامیان جریان فتنه داشت که با چماق کردن اون هر غلطی که خواستن بکنن.

هفته گذشته روزنامه حامی فتنه اعتماد که تا ماه ها پس از انتخابات 88 عکس میرحسین موسوی رو به همراه بیانیه هاش تیتر یک میکرد، یه رپرتاژ حسابی برای احمد ناطق نوری رفت و مصاحبه ای از وی رو به همراه عکس بزرگ ناطق تو نیم تای صفحه ورزش اون شماره کار کرد. (این عکسی که در بالا می بینید، مربوط به نسخه اینترنتی روزنامه است و متاسفانه نتونسته حق مطلب رو ادا کنه!)

حالا نکته جالب اینجاست که وقتی خبرنگار اعتماد از ناطق می پرسه که چرا شما بر خلاف گفته خودتون تو این دوره از انتخابات شرکت کردین، طرف ضمن توهین به فیاضی میگه چون جریان انحرافی وارد عرصه شده!!!

در اینکه جریان انحرافی نفوذکرده در دولت یه جریان منحطه اصلا حرفی نیست، بلکه صحبت سر اینه که بعضی هایی که خودشون تو ایام فتنه گند زدن، میان و به این وسیله می خوان خودشونو پاک و ضدانحراف نشون بدن! اونهم تو گفتگو با روزنامه فتنه!

حالا آدم بهتر میتونه بفهمه که چرا تو یکسال اخیر و برخلاف نظر صریح آقا که خواستار اصلی فرعی کردن مسائل شده بود، بعضی ها از جریان انحرافی لولو ساختن و به خورد ملت دادن. آقا این روزها رو می دید که دیگه کار بجایی بکشه که هر ... بیاد به اسم جریان انحرافی به رقیبش تهمت بزنه غافل از اینکه خودش و خانوادش ...


چه کسانی مرزهای دین و اخلاق را درمی‌نوردند؟!
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۱۱/۲۸
احمد ناطق نوری سعید ناطق نوری
قدیمی‌ها چه نغز می‌گفتند که:
 «اگر آدم نمیرد، چه چیزها که نبیند!!»
و امروز هر چه به 12 اسفند و موعد انتخابات نزدیکتر می‌شویم، مشاهده رفتار برخی افراد، حقیقتا مایه انگشت حیرت به دندان گزیدن است.
نماینده فعلی شهرستان‌های نور و محمودآباد جناب حاج احمدآقا ناطق نوری، در اکثر نطق‌های تبلیغاتی‌شان ادعا می‌کنند که: «انتخابات میدان جنگ نیست بلکه صحنه رقابت‌های دوستانه است». این سخن، حقیقتی است مبارک که باید سرلوحه فعالیت همه نامزدها باشد، اما مع‌الاسف گوینده این سخن، خود اولین کسی است که این اصل مبارک را زیر پا می‌گزارد!
مردم حوزه انتخابیه ما از مدتها قبل، زیر رگبارهای تخریبی شخص حاج احمد ناطق نوری و فرزند او جناب آقای سعید ناطق نوری قرار می‌گیرند و سپس پژواک این تخریب‌ها در فضای مجازی توسط وبلاگ‌های موسوم به هواداران و حامیان ایشان ادامه می‌یابد.
از تهمت‌های ناجوانمردانه در مورد مسئله‌ای موهوم و خیالی تحت عنوان زمین اسکان دام گرفته تا تهمت‌های نابخردانه سیاسی در مورد وابستگی استاد عبدالوحید فیاضی به جریان منحوت انحرافی و اخیراً هم تمسخر و توهین به سرفه‌های مزمن استاد فیاضی در سخنرانی‌هایشان!
البته از پس روزهای انتخابات، یوم الحساب فرا خواهد رسید و خداوند قهار، تهمت‌زنندگان و هتاکین را به پای میزان و حساب و کتاب فراخواهد خواند و آن روز است که زبان افراد، علیه آنان شهادت خواهد داد.
در پاسخ به بی‌تقوایی‌های انتخاباتی شایسته است نکاتی مورد دقت قرار گیرد:

اول) در مورد مسئله‌ای موهوم تحت عنوان زمین اسکان دام باید گفت این مسئله دروغی است آلوده و تهمتی است ناجوانمردانه که البته چون حضرات، خود متهم به زمین‌خواری و جنگل‌خواری و ساحل‌خواری هستند، فرافکنی کرده و چنین تهمت‌های بی اساسی را به دیگران نسبت می‌دهند! جالب است که علیرغم ادعای سراسر کذب این حضرات آقایان، حتی یک برگ سند هم در این مورد وجود ندارد در حالیکه اسناد شرکت‌های رنگ به رنگ خانواده آقای ناطق نوری (آقای سعید ناطق نوری و خانم ف.س) موجود بوده و غیر قابل انکار می‌باشد!

دوم) در سستی تهمت نابخردانه دوم همین بس که هر کس آن را شنید از سر تعجب خندید و بر غرض‌ورزی فتنه‌جویان  تاسف خورد!
خانواده فیاضی و شخص استاد عبدالوحید فیاضی از دوران قبل از انقلاب تاکنون، به ولایت‌مداری و تفکر ناب دینی شهره‌اند و تهمت وابستگی به جریان منحوس انحرافی و زاویه داشتن با ولایت فقیه، از مصادیق «الغریق یتشبث بکل حشیش» است.
البته کسی که چنین تهمت نابخردانه ای را طرح می‌کند، خود می‌داند که بواسطه ارتباطات آلوده و پنهانی که با جریان انحرافی دارد، مناسب ترین فرد برای کاندیداتوری جریان انحرافی خود وی می‌باشد!!

سوم) چند سالی است که استاد فیاضی دچار سرفه‌های مزمن شده‌اند و همین مسئله سوژه دیگری برای تخریب و توهین علیه شخصیت بسیجی و جانباز استاد فیاضی شده است.
در کمال تاسف شخص حاج احمد ناطق نوری و فرزندش، سعید ناطق نوری بارها با ایراد توهین، سرفه‌های استاد فیاضی را به باد تمسخر گرفته‌اند که نمونه آخر این توهین‌ها، جلسه ای بود که در منزل ... (نام محفوظ) در تاریخ 21 بهمن در شهرستان نور برگزار شد که در این نشست، حاج احمد ناطق نوری با تقلید از سرفه‌های مزمن استاد فیاضی، ایشان را با عباراتی خطاب کرده که برای جریحه‌دار نشدن عفت و اخلاق عمومی از بیان آن صرف نظر می‌کنیم که البته شاهدان عینی و فایل صوتی سخنان جنابان حاج احمد ناطق نوری و آقای سعید ناطق نوری، مثبت این ادعاست.
این بسیار جای تاسف است که برخی افراد برای به چنگ آوردن حطام دنیا به شیوه‌های غیر اخلاقی و غیر شرعی متوسل می‌شوند.
حال سوال اینست کسانی که عدم پایبندی خود به مرزهای اخلاق و دین را اینگونه به نمایش گذاشته اند، چگونه است که ادعاهای متراکم و رنگارنگشان گوش فلک را کر کرده است؟؟!!
بهترین وسیله برای شناختن افراد، رفتار و گفتار آنان است نه ادعاهاشان!

 منبع :

http://www.farda1390.blogfa.com/post-35.aspx


نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۱۱/۲۸

اقتدار  گرایی  ایرانی

ابوذر دلاور

دانش آموخته کارشناسی ارشد علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی

a_dlavar@yahoo.com

 


گزارش یک جشن
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۱۱/۲۶

بوی سوم تیر میاد

نوشته ای از: حسینی ۶بهمن

یکسری روزهایی تو زندگی آدم هست که مطمئنا هیچوقت از یاد و خاطره پاک نمیشه. یکی از این روزها تو زندگی من دیروز 22 بهمن 1390 بود. 

با اینکه قرار بود یکشنبه برم تهران، اما جلسه ساعت 3 با مهندس تورنگ باعث شد تا یکروز بیشتر تو آمل بمونم. هرچند که دیررسیدن به راه پیمایی باشکوه دیروز خودش یک ضدحال اساسی بود اما همون چندقدم میدون 17 شهریور تا گلزار شهدا کافی بود تا برای یکسال دیگه جهت دفاع از این انقلاب شارژ شیم!

بعد راه پیمایی رفتیم ستاد مهندس تورنگ که امسال از جهت نزدیکی با خونمون مزیت خیلی بزرگیه! موضوع جلسه هم درباره انتشار مقاله مهندس تو هفته نامه پنجره بود که فکر می کنم مقاله خوبی از آب دراومده باشه. همچنین روی آوردن تعدادی از اعضای اصلی ستادهای آقای یوسفیان و جناب حاجی پور به ستاد تورنگ خبر خوش دیگه این جلسه بود. بعضی از دوستان هم درباره سیاست های تبلیغاتی مهندس تورنگ بخصوص در فضای سایبر صحبت داشتن که مطرح شد.

بلافاصله از همون محل ستاد، 4 نفری ماشین گرفتیم برا چمستان. به مناسبت جشن 22 بهمن قرار بود آقای فیاضی تو حسینیه سیدالشهدا چمستان سخنرانی داشته. من هم که تا پیش از این صرفا سخنرانی های ایشون رو خونده بودم و یکی دو بار هم تلفنی تماس داشتم و اتفاقا از مواضعشون خیلی خیلی خوشم اومده بود، برا دیدن فیاضی و شنیدن سخنرانیشون سراز پا نمی شناختم. تو مسیر آمل تا چمستان که به لطف تلاش های جناب ناطق! پس از گذشت سال ها همچنان تعریض نشده، مدام داشتم به این فکر میکردم که بالاخره نتیجه انتخابات امسال نور چی میشه. قبل از این پدرخانمم که از معلم های محمودآباده خیلی از مدیریت زمان فیاضی در آموزش و پرورش تعریف میکرد و اینکه فرهنگیان محمودآباد عاشق این مدیر بسیجی اند. خط خوردن ناطق نوری از لیست جبهه متحد اصولگرایان استان هم اتفاق بسیار بزرگی بود که متاسفانه سایت های استانی آنطور که باید و شاید بهش نپرداختن. فکر کنید! ناطق نوری بعد از سی سال در لیست جبهه متحد نرفت. تو ماه های اخیر مسئولان جبهه متحد بارها و بارها مصاحبه کردن و گفتن که کاندیدهای این جبهه ضد فساد ضد انحراف و فتنه هستند و به این ترتیب یعنی جناب ناطق درباره این سه گانه سکوت و یا خدای ناکرده همراهی داشته که نتونسته وارد لیست بشه! بگذریم...

بعد از کلی سرو کله زدن با راننده گرامی که آقا تورو خدا زودتر برو سخنرانی الان تموم میشه! حدود اعت چهار بود که رسیدیم محل جشن انقلاب. دم در جناب اسماعیلی رو دیدم که از طریق 6 بهمن و تلفنی با ایشون ارتباط داشتیم ولی به چهره نمی شناختمش که خوشبختانه خودش ما رو شناخت و بعد از سلام و احوالپرسی رفتیم سمت حسینیه. حالا دیگه صدای فیاضی از بلندگو به راحتی شنیده می شد و اشتیاق من برای دیدن استاد هرلحظه بیشتر.

همین که در حسینه رو باز کردم سیل جمعیت بود که به چشمم اومد. قبلا یکی دوباری اینجا اومده بودم مخصوصا اینکه قبر یکی از بستگان شهیدمون هم کنار همین حسینیه بود. اینقدر از دیدن این مرد بزرگ هیجان زده بودم که اصلا می خواستم همینطور ایستاده سخنرانی رو بشنوم! به هزار زحمت گوشه حسینیه یه جا پیدا کردیم و چهارنفری چپیدیم اونجا.

همه مات صحبت های فیاضی شده بودیم: "ملت باید در صحنه بماند نه من و امثال من...بعضی ها سال ها در برخی مناصب مانده اند، ما از آنها تشکر می کنیم اما دیگر باید بروند!...امام انقلاب کرد که انحصارطلبی را در این کشور بشکند بعضی همه چیز را برای خود و فرزندانشان می خواهند... مردم به کسانی رای دهند که یار و یاور رهبری باشند...بعضی ها بجای اینکه بدهکار نظام باشند، خودشان را طلبکار نظام می دانند... مردم انقلابی و ولایتمدار چمستان موج مبارزه با انحصارطلبی را تا 12 اسفند در این منطقه جلو ببرند...حاشا و کلا که یک بسیجی ساده و یک معلم ساده بخاطر دروغگویی، شایعه سازی و شانتاژ بعضی ها صحنه را خالی کند...

با بیان هر کدوم از سخنان فوق، این تکبیر حضار بود که فضای انقلابی و ضدانحصارطلبی جلسه رو بیشتر و بیشتر می کرد. وقتی فیاضی اوج میگرفت و شور جلسه رو بیشتر می کرد به پشت سرم نگاه میکردم و با اشاره از بچه ها می پرسیدم که بابا این دیگه کیه! عجب دل و جراتی داره. تا حالا کجا بود و...

سخنرانی تمام شد و جناب فیاضی می خواست از حسینه بیرون بره اما مگه میشد!! سیل جمعیت بود که برای بوسیدن استاد سر از پا نمی شناختن. هر چقدر که حلقه اطراف ایشون بیشتر برای متفرق کردن مردم تلاش می کرد کمتر نتیجه می گرفت...نمیدونم تو اون شلوغی چه اتفاقی افتاد که یکهو خودم کنار فیاضی دیدم... دستش رو گرفتم و گفتم خیلی مردی...  

باهر زحمتی که بود از حسینیه اومدیم بیرون...حس و حالی رو که تو این لحظه ها داشتم حقیقتا غیرقابل بیانه...فیاضی کار خودش رو کرده بود...بدجوری طالبش شده بودم واسه همین به بچه ها گفتم من هرطور که شده باید امروز این آقا رو دوباره ببینم. یکی از دوستان با جناب اسماعیلی هماهنگ کرد مبنی بر اینکه دوستان از آمل اومدن و دوست دارن آقای فیاضی رو ببینن. شکر خدا ایشون قبول کرد و بعد ده دقیقه رفتیم پیش ماشین رفیق شفیقمون چندتا خیابون اونطرف تر...

وقتی که نشستم تو ماشین فیاضی مثل همه وقتهایی که هیجانی میشم بدجوری لکنت زبون گرفته بودم. تموم حرفهایی رو که تو ذهنم ردیف کرده بودم از ذهنم پرید میخواستم بگم آقای فیاضی من فلانی هستم از سایت 6 بهمن که بخاطر علاقه به شما هک شد اما تو اون فضا اصلا جای این حرفها نبود. سرجمع حدود 15 دقیقه پشت سرهم حرف زدم که بهمین خاطر اصلا دیگه نوبت به دوستان دیگه هم نرسید. اونجا صحبتهای مختلفی مطرح شد اما مهمترین حرف همونی بود که چندروز پیش تو همین وبلاگ تیتر کردم دیروز گفتم آقای فیاضی من خیلی شما رو نمیشناسم اما از سخنرانی و فضای جلسه امروز اینطور برداشت کردم که بوی سوم تیر میاد...بهمین خاطر هم هر کاری که از دستم برمیاد حتما براتون انجام میدم ولو اینکه آمل یا تهران باشم...تو این چند دقیقه ای که همینطوری داشتم میحرفیدم ایشون خیلی پدرانه و با محبت به همه حرفهای ما گوش داد و خیلی تشکر کرد. آخر کار که میخواستیم از ماشین بیرون بیایم گفتم آقای فیاضی من حسینی 6 بهمنم. اینو که گفتم باز دوباره کلی تشکر کرد و انتقاد از بی اخلاقی رقیب بی تقوا...

http://www.6bahmanname.blogfa.com/post-16.aspx

 


فیاضی در آغوش چمستانی ها
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۱۱/۲۶

آن سبو بشکست ...

آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت

بعضی‌ها در شارلاتانیزم سیاسی اولند! حرفهای خاله زنک بازی را کنار بگذارید مرد میدان باشید. این شارلاتان بازی را کنار بگذارید تهمت را کنار بگذارید دروغ بازی را کنار بگذارید مرد میدان باش آزاد مرد باشید که اگر دین ندارید لااقل آزاد مرد باشید. شایعه نسازید. حاشا و کلا که یک بسیجی عاشق یک معلم عاشق میدان را در برابر چنین ترفند‌های مذبوحانه‌ای ترک کند.

 
 
 حاشا و کلا که یک معلم عاشق میدان را در برابر چنین ترفند‌های مذبوحانه‌ای ترک کند...
خیلی‌ها وسط راه پیاده شدند

حتی آن تازیانه که اول انقلاب خورده اندامروز نمی‌تواند نشانه پایمردی در راه انقلاب باشد

گوشمان به رهبر باشد

رسالت ما سنگین است

زمانی که فتنه است مانند گردو غباری است که خیلی‌ها راه را گم می‌کنند

فتنه از جلو به ظاهر زیباست ولی وقتی می‌گذرد همه می‌بینند زشت بوده است

اولین میثاقتان با رهبری باشد دومین میثاقتان با آرمانتان

بعضی‌ها در شارلاتانیزم سیاسی اولند!

گذشت زمانی که با دروغ گویی‌ها و شارلاتان بازی می‌توانستید بر اراده مردم تاثیر بگذارید

دیگر مردم فریب این دروغگویی‌ها را نمی‌خورند

حرفهای خاله زنک بازی را کنار بگذارید

مرد میدان باشید

این شارلاتان بازی را کنار بگذارید

تهمت را کنار بگذارید

دروغ بازی را کنار بگذارید

مرد میدان باش

آزاد مرد باشید که اگر دین ندارید لااقل آزاد مرد باشید

ما برای هدفمان آمده‌ایم

ما برای آرمانمان آمده‌ایم

برای یک صندلی دعوا نمی‌کنیم

سر نمی‌شکنیم

از آرمان‌های انقلاب کوتاه نمی‌آییم

یک روز اصلاح طلب نمی‌شویم یک روز دیگر اصول گرا!

آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت

ما برای هدف آبرویمان را هم می‌گذاریم

مردم قهرمان و شهید داده و آگاه چمستان باید بمانند نه امثال بنده

موجی در برابر انحصار طلبی در این منطقه بیافرینید تا انقلاب بیمه شود

عزیزان من برادری و دوستی حول محور ولایت باید شعار شما باشد

متن سخنرانی را در لینک زیر مشاهده کنید ...

تسلیت
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۱۱/۲۴

انا لله و انا الیه راجعون 


خطاب به نماینده
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۱۱/۲۳

آقای نماینده

مادربزرگ پیر من نیامد رای بدهد که  تو  فقط در صحن مجلس راه بروی 

 پدربزرگهای ما نیامدند رای بدهند تو بروی بنشینی بر صندلی های بهارستان تکیه بزنی و پنبه در گوش کنی … تا مبادا ندای قیام را بشنوی…

 برادران و خواهران من نیامدند رای به تو بدهند تا فقط رای تو آری به دانشگاه آزاد  جاسبی باشد ...

آری

 آن روز دیگر خانه ملت جای تو نیست…

 ملت فرزندی که به قواعد خانه و خواست مردم احترام نگذارد را

از خانه ملت پرت می کنند بیرون…


نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۱۱/۲۳

     نامه یک معلم به کاندیدا های محترم نور و محمو آباد


باز هم وعده های تو خالی ...
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۱۱/۲۳
احمد ناطق‌نوری : 

اختصاص 40 میلیارد تومان برای انتقال آب چالوس به شرق مازندران

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با ذکر خاطره‌ای از دوران قبل از انقلاب گفت: قبل از انقلاب در خیابان پیروزی تهران هم آب شرب نبود و آن محله خاکی بود و هیچ امکاناتی نداشت، ولی به برکت انقلاب تمام شهرها و مناطق کشور دارای امکانات خدماتی و رفاهی شدند.

...................................***.................................

 کلاً میشه اینطور برداشت کرد که :

انتقال آب از چالوس پس از سالها هنوز  ادامه داره ...

انتقال آب چالوس  چه سریال دنباله داری شده مثل دانشگاه اهلم و شیر کلا

 مردم و کشاورزان منطقه ناامید نباشید و یه دوره ۴ ساله دیگه هم  بهم وقت بدید...

  و مهمتر

مردم نور و محمود آباد سطح توقعتان را کم کنید!!!

-  از من نشنیده بگیرید-  «پر توقع» نباشید !!!

 و شهر خودتان را با ۳۰ سال قبل خیابان پیروزی تهران مقایسه کنید !!!

...................................***.................................


درباره ما

نویسندگان سایت

پیوند روزانه

پیوند وبلاگ
Change By: Meli Download