منوي اصلي

موضوعات

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

امکانات دیگر

نامه ای به حامی 1 ( حامیان ناطق نوری )
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۰۸/۲۹

با سلام

در جواب ( قیاس مع الفارق ) حامیان ناطق نوری : حامی ۱

http://hajnategh.com/?p=571#comment-37

  ؛ من مدیر وبلاگ انتخابات نور و نگارنده همان چیز ها و مطالبات مردم بوده ام که شما انها را نشانه پیشرفت ندانسته اید و در درون خود معتقد هستید که بین نور و آمل، بابلسر ، نوشهر ،چالوس فاصله وجود دارد ولی اندک خوب جناب حامی آیا شما آمل را به عنوان یکی از قطب های بهداشتی و درمانی قبول نداری ؟ آیا وجود حدود ۱۸۵۰ واحد صنعتی فعال دروغ است که در آمل وجود دارد؟
آیا نه اینست که ناطق معتقد است شهر گردشگری به صنعت نیاز ندارد و روستای گردشگری لاویج باید جاده باریک داشته باشد تا مسافران لذت برند و ساکنان لاویج در عذاب ؟ آیا نه اینست که صنایع بزرگی در استان رشد کرده و پیوسته در حال ظهور هستند و در این میان شهر نور دارای هیچ صنعتی نیست؟ از افتخارات ناطق کارخانه تکاب و کارخانه چوب می باشد که در حوضه آمل قرار دارد و کارخانه زربال هم که به یک بنگاه زیان ده تبدیل گشته و هیچ اثری از گسترش در آن مشاهده نمی شود در حالی که کاله با چند کیلومتر فاصله هر روز در حل کسترش می باشد !از وقتی که از محدوده چمستان و پل معروف آلشرو می گذریم در می یابیم واقعا چمستان به مثابه دهستانی بزرگ در مقابل آمل می ماند و نور هم به عنوان یک خیابان آمل بیشتر نیست! آیا همان چیز هایی نیست که شما ناخودآگاه در ضمیر پنهانتان بدان اشراف دارد و معتقدید ! ما معتقدیم که نور و محمود آباد مناطق بی نظیر گردشگری هستند ولی بدون وجود صنایع بزرگ و حامیان مالی و حمات مسئولین این صنعت در این نقطه که نام پایتخت ساحلی ایران معروف و شناخته شده به یک بیمار ی مزمن و نا علاج گرفتار گشته و چه بسا در آینده نه چندان دور به فلجی منطقه بی انجامد . ما از پل های رو گذری که در استان شاهد  انجام آن بودیم نگفتیم  . چون شهر ما که ترافیک ندارد که و ناطق و ..  بچه محصلی ندارند در نور که بدانند  در ظهر و غروب چه غوغاییست در جاده های نور  که شاید نور هم نیاز داشته باشد !!! ما از پروژه های بیمارستانی و ام .آر .آی و سی تی اسکن نگفتیم که همه شهر های همجوار یا دارند یا در فکر راه اندازی آنند  ما از  در مانگاه دهه ۴۰ و بخش وی آی پی بیمارستان امام می گوییم  که معلوم نیست چه سنخیتی با نور دارد یا نه در حالی که ما از کمبود تخت های ارژانس هم  عذاب میکشیم چون آقایان برای کوچکترین بیماری و سرماخوردگی  به بهترین کلینیک های انگلیس مراجعه می کنند و نمی دانند که بیماران در بیمارستان و درمانگاه های نور و حومه از خونریزی به دیار باقی می شتابند !!! ما از جاده دهه ۴۰ نگفتیم که هنوز  با بار ترافیک دهه ۹۰همخوانی ندارد و همچنان بوی مرگ و خون می دهد چون آقایان سوار برماشین های گرانقیمت شاستی بلند   خارجی خود سوارند و مرم ما برماشین های نه چندان ایمن داخلی چه می فهمند که چمستان در جنگ تحمیلی ۱۲۶ شهید تقدیم کرده ولی همین جاده که جناب ناطق و فرزندانش با ماشین های بزرگ پیکر در ان می رانندهمین جاده جان قریب بر ۴۵۰ جوان را در طول ۲۰ و اندی سال گرفته و خانوادهایشان را سیاه پوش کرده و چه بسا خانواده هایی را بی سرپرست و چه بچه های را یتیم !!!

 ما که فرود گاه نخواستیم ! ما که بندر نخواستیم !  ما که مترو نخواستیم ! جناب ناطق !!!

ما یک جاده ایمن می خواستیم که وقتی در آن رانند گی می کنی در آرامش باشی نه اینکه با ترس و لرز هر روز بر آن قدم گذاری و هر روز شاهد تصادف های مهیب در ان نباشیم.

ما که ایرانخوردو نخواستیم ! ما که سایپا نخواستیم ! جناب ناطق !!!

 ما سوله های خالی رو دیده ایم و سرمایه گذارانی که نیامده فرار کرند و سرمایه گذارانی که عمر واحد تولیدیشان ۵ سال نشده فرار را بر قرار ترجیح دادند  میدانید چرا ؟؟؟

ما پالایشگاه و نیروگاه نخواستیم !جناب ناطق!!!

ما شاهد بودیم که لاویج یک هفته برق نداشت در حالی که فرزندت در همان ایام با حضور در منازل برخی مردم ساده دل در لاویج با وجود روشنایی به وسیله موتور برق برایتان تبلیغ می کرده  و م آیا میدانید که شاید ۱۰ خانوار بیشتر در لایج موتور برق ندارند وآیا نمیدانید مردم لاویج در این چند رو بدون برق و تلفن چه برسرشان آمده ؟؟؟

 جناب ناطق !!!

شما و فرزندانتان در تهران بزرگ شده ایدو از بالاترین امکانات رفاهی و تحصیلی و بهداشتی برخوردار بودند ولی مردم نور و محمود آباد نبوده اند !!! و بهتر است اینگونه بگوییم که مردم نور در محرومیت بزرگ شدند و فرزندان شما و و خود شما  در وفور نعمت و رفاه و شاید  این را همه می دانند و بدان معتقد هستند ... 

 جناب ناطق 

 نظر شما در مورد شخص میر حسین موسوی و کروبی چیست ؟

 در جریان فتنه ۸۸ آقایان  ناطق نوری ها  و فرزندانشان  کجای میدان بوده اند  ؟؟؟

 آیا فکر میکنی چند درصد مردم به نماینده شان دسترسی دارند ؟

چند درصد مردم از محل زندگی شما در تهران خبر دارند ؟

آیا  مردم حق ندارند  از محل زندگی نماینده خود مطلع باشند؟

فرزندتان سعید خان در کدامین ارگان مشغول هستند ؟؟؟

نقش سعید ناطق نوری در انتخابات چیست ؟؟؟

ایشان  نقش آقا زادگی خود را  چگونه در شهر نور و محمود آباد ایفا می کنند ؟

 

جناب ناطق ما ارباب و خان نمی خواهیم!  

ما یک خدمتگذار می خواستیم که به عنوان نماینده ما در کشور و مجلس حرف بزند  نه اینکه به سبک زندگی خان سالاران  و ارباب و رعیتی با مردم رفتار شود  رفتار فقط حرف زدن نیست همه اعمال یک شخص را رفتار او می گویند ...

 ادامه دارد ...


فیاضی: جریان انحرافی برادر ناتنی فتنه
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۰۸/۲۸

سخنرانی حاج عبدالوحید فیاضی در جشن بزرگ عید غدیر در نور

شمال نیوز: مشاور وزیـر آموزش و پرورش گفت:

جریان انحرافی، برادر ناتنی فتنه و از یک مادر هستند.

عبدالوحید فیاضی در جمع حاضران جشن غدیر در شهرستان نور گفت: کسانی که دوست دارند جریان فتنه فراموش شود بدانند ما سربازان ولایت دوست نداریم فتنه فراموش شود چون امام و رهبر ما در هر سخنرانی می‌گویند آنهایی که در فتنه بودند گناهشان نابخشودنی است.

وی افزود: حواسمان باشد به فتنه گران میدان ندهیم تا یک بار دیگر بر گرده این ملت و حاکمیت سوار شوند و این جز با بصیرت میسر نیست.

فیاضی ادامه داد: امیرالمونین در خطبه 151 نهج البلاغه می‌فرماید وقتی غبار فتنه بلند می‌شود انسان راه را گم می‌کند. مسولیت فتنه بر عهده کسی است که با آگاهی دم بر آتش فتنه گذاشت نه آن جوانی که به صحنه آمد.

مدیـر کـل سـابق آمــوزش و پـرورش مازنـدران در ادامه افزود : میدان‌داران فتنه انگیز و فتنه جویی که می‌دانستند گرانیگاه فتنه کجاست ولی سکوت کردند، دو پهلو حرف زدند و بیانیه صادر کردند باید در پیشگاه ولایت و امت پاسخگو باشند.

وی در ادامه افزود : کسانی که روزگاری نان‌شان در ذخیره‌گاه‌های شعارهای زرق‌وبرق‌دار تامین می‌شد امروز کجا هستند؟ آقایانی که می گفتند ما ذوب در ولایت هستیم الان کجا هستند؟ آیا آنجایی که شاهرگ حیات اقتصادی شما زده می‌شود ذوب در ولایت معنا پیدا نمی‌کند؟

مشــــاور وزیـــر آمــوزش و پـرورش در پایان گفت: اگر یک عده ای خودشان را آقا ندانند، خود را از دیگران برتر ندانند، وضع ما بسیار بهتر از این خواهد بود. ما باید قاعده‌ی ولایی نظام را بپذیریم. اجتهاد در برابر نص خلاف است. بیداری و بصیرت ما می‌تواند این هدف را تامین کند.

منبع : http://www.shomalnews.com/index.php?view&sid=53801


وعده های انتخاباتی ...
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۰۸/۲۷
 چندیست که وعده های انتخاباتی نمایندگان  و کاندیدهای نمایندگی مجلس نهم در حوزههای اطراف نور و محمود آباد و  شهر هایی اطراف نور و محمود آباد مواجه می شویم و  مقایسه می کنیم با وعده های انتخاباتی جناب ناطق  در شهرستان نور و محمود آباد   که  مشخص شود ناطق به چه می اندیشد و دیگر نمایندگان به چه ؟؟؟

و شاید بهتر باشد بگوییم سطح توقع مردم نور و محمود آباد چقدر است ؟؟؟

به چند مورد اشاره میکنیم:

۱. احداث فرودگاه در آمل

۲. آمل - تهرن در ۵۵ دقیقه ( احداث مترو و تونل ۷۰ کیلومتری تهران - آمل )

۳. احداث فرودگاه در بابلسر

۴ . احداث چندین  بیمارستان های فوق تخصصی در آمل

۵. امداد هوایی در آمل (خرید هلیکوپتر امداد هوایی )

۶ . نیروگاه های برق که در نوشهر و آمل و بابل قرارست اجرایی شود

۷ . پالایشگاه در شرق استان

و لازم است بگوییم:

۱.شهرستان نوشهر هم فرودگاه و هم بندر تجاری دارد !!! و احداث  نیروگاه برق

۲. و در شهرستان چالوس هم ادارات غرب استان متمرکز گشته و....

و ادعای استان جدید در غرب مازندران با محموریت نوشهر و چالوس

 و پیشرفت مراکز در مانی و ...

 جناب ناطق شما در کجای میدان هستید ؟؟؟

 شما چه وعده هایی به مردم خود می دهید ؟؟؟

آیا سطح توقع مردم نور و محمود آباد بالاست ؟؟؟

وعده های ناطق :

۱. حدود ۸ سال است که وعده دانشگاه اهلم و شیر کلا را دادید و هیچ کاری بجز وعده انجام نشده !!!۱.  انجام پروژه راه سازی محمور نور . چمستان و آمل

۲.  که از مصوبات ریاست جمهوری بوده در هفته بعد که ریاست جمهوری به مازندران می ایند هنوز بیشتر کار ها مانده است !!!

۳. در حالی که استان های قم و سمنان انتظار آب مازندران را می کشند منطقه نور و چمستان  دچار کمبود آب می باشد که شما وعده ۵ حلقه چاه را دادید !!!

۴. آب چالوس بعد ۱۶ سال در میانه راه گم شده و به کشاورزان منطقه نرسیده !!!

جناب ناطق انصاف دهید و وعده های خود را با نمایندگان دیگر استان  مقایسه کنید و بگویید  ما سطح توقعمان کم است یا شما و یا سیاست کاریتان  دیگر کارایی لازم را ندارد  ؟


نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۰۸/۲۶

دور چهارم سفر های استانی دکتر محمود احمدی نژاد به مازندران

و انبوه  مصوبه های نیمه کاره در شهرستان نور و محمود آباد !

 

مردم عزیزو فهیم و جناب ناطق شعار دروغه دروغه  رو یادتان می آید ؟؟؟

 من یادتون میارم  کاری نداره :سخنرانی رئیس جمهور دکتر احمدی نژاد رو یادت میاد چند سال پیش دراستادیوم محموداباد.وقتی رفتی پشت تریبون مثلا از عملکردهات نزد رئیس جمهور محترم گزارش بدی مردم هجوم اوردن و شعار دروغه دروغه سر دادن به نحوی که کنترل جلسه از دست نیرو های امنیتی خارج شده بود وحتی خودت با رنگ و روی پریده نفهمیدی چی گفتی اصلا

......................................................

 مواظب باشید :

 که این بار مثل دوره قبل  مردم کوتاه نمی آیند !!!

  این دوره  از سفر ها به علت اتمام سفر های رئیس جمهور مردم دیگر  تحملشان تمام گشته  و خوشبختانه رئیس جمهور به شهر های محمود آباد و نور هم می آید ؟


احمدی نژاد به دیار علویان می آید ....
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۰۸/۲۶

 در پی آغاز دور چهارم سفرهای استانی رییس جمهور و هیات دولت به استانهای کشور، قرار است محمود احمدی نژاد و هیات دولت چهارمین سفر استانی خود را به استان مازندران طی اواخر هفته آینده صورت دهد.

سفر رئیس جمهوری و هئیت دولت فعلا به مازندران منتفی و به آینده موکول شده است .


خواب و رویای ناطق ....
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۰۸/۲۳

 

آقای ناطق نوری:

 فکر ثبت شدن نامت در کتاب گینس را از سرت بیرون کن .!


مخالفان جوان ناطق و یوسفیان .....
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : سیـاســـی و انتخـابـــات ۹۰/۰۸/۲۲

٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪

اکنون اما مخالفت های مردمی با عزت الله یوسفیان به

 بالاترین حد خود رسیده است. شدت و غلظت این انتقادات را در استان مازندران فقط می توان با نهضت مخالفان جوان احمد ناطق نوری در شهرستان همجوارمان مقایسه کرد.

در همین راستا وعده انتخاباتی نماینده آمل در مجلس مبنی بر راه اندازی متروی آمل تهران که با تکذیب صریح مسئولان وزارت راه و ترابری روبرو شد، زمینه ساز موج تازه ای از انتقادات به یوسفیان شد، به گونه ای که بیشتر رسانه های استانی ضمن انتقاد به این وعده بی حساب و کتاب، خواستار عدم کاندیداتوری یوسفیان در انتخابات آتی مجلس شده اند.

منبع : http://6bahman.com/page.php?id=2591

٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪٪
البته شدت مخالفت با ناطق در این دوره با هیچ دوره ای و هیچ حوزه انتخابیه ای  قابل مقایسه نیست و طرفداران  ناطق نوری  به کمتر از انگشتان دست در هر محفل و مجلسی رسیده  تا جایی که  زمزمه کناره گیری ناطق نوری ( به علت بیماری و کسالت )  در  روز های  منتهی به اسفند ماه  از گوشه کنار شنیده می شود .

نهضت  مخالفان  جوان احمد ناطق نوری در شهرستان  نور  و محمود آباد :

خواستار عدم کاندیداتوری ناطق نوری در انتخابات آتی  مجلس شده اند.


کارنامه فیاضی ...
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۰۸/۲۲
از گوشه کنار و از طرف هوادارای ناطق به گوش می رسه که آقای فیاضی در دوران مدیر کلی آموزش و پرورش  برای شهر نور و محمود آبادو چمستان چه کرده ؟

و اتفاقا  جناب دکتر فیاضی هم معتقد هستند که  برای انتخاب اصلح باید به عملکرد  های قبلی فرد مورد نظر  که  در حال خدمت بوده نگاه و برای انتخاب  بعدی تصمیم گیری شود  و چون هیچ تضمینی بالاتر از عملکرد در حال حاضر برای مردم شریف نور و محمود آباد  وجود نخواهد داشت .

 جناب فیاضی در روستا هایی که کمتر توجه به آنها میشده  مدارسی با بودجه های بالای ۱۵۰ تا ۳۰۰ میلون تومان احداث کرده که تا کنون  یک دهم این خدمت در طول ۳۰ سال نمایندگی اشخاص در  منطقه به چنین روستاهایی نشده بود .

 و چنین بر می آید که خدمت  ۴ سال مدیر کلی جناب فیاضی بر آموزش و پرورش حتی از   خدمت و عملکرد ۳۰ ساله برخی اشخاص  در سمت نمایندگی مجلس هم بالاتر و بیشتر بوده

  ۱ )  آیا تا کنون دبیرستان دخترانه  کوثر چمستان را دیده اید ؟؟؟

جناب فیاضی مدیر کل آموزش و پرورش  با توجه به سهمیه  دو پروژه عظیم را در کل استان بنا نموده که یکی در منطقه ۱ ساری  و  دومین پروژه بزرگ در کل استان در شهر چمستان  می باشد ...  که همچون نگینی در شهر چمستان می درخشد  و نشان از قامت استوار و همت والای فیاضی دارد .

۲) مدرسه بنفشه ده در کنار پل

آیا تا کنون بنای عظیم و دو طبقه و زیبای مدرسه بنفشه ده که در کنار جاده  چمستان آمل همچون نگینی می درخشد را ندیده اید؟

۳.  وچندین  مدارس  در روستاهای محمود آباد و چمستان و نور

۴. تجهیز  مدارس کل استان به اینترنت و رایانه  حتی در روستا های دور افتاده

۵. تجهیز مدارس کل استان به دستگاه  های آموزشی  اقلام مورد نیاز  که تا کنون سابقه نداشته

۶. بکار گیری  افراد  شایسته و نخبه در مدیریت اداره کل و ادارات 

۷ . ارتقای رتبه کنکور  سراسری در مازندران  به رتبه ۳ کشور

 ۸ . ارتقای دانش و پژوهش در دانش آموزان با شیوه جدید مدیریتی

۹ . نشان دادن توان مدیریتی جوانان غرب مازندران به مسئولین

 اینها تعداد کمی از عملکرد های ایشان در سمت مدیر کلی  آموزش و پرورش استان بوده که بیان شده  و چه بسا خدماتی بزرگی به منطقه غرب مازندران  و نور و محمود آباد و چمستان  عرضه داشته که بیان نشده  و  به وقتش عرض می گردد .

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

حال ما خود بچشم دیده و به گوش شنیده ایم که از افتخارات ناطق   اینهاست که :

من شهرش کردم :

خوب جناب ناطق بدون وجود گستردگی جمعیت و گسترش روستا ها و رشد  جمعیتی  منطقه  آیا می شود جایی را شهر کرد؟  آیا شما به وجود  قوانین سازمان تقسیمات کشوری آشنایی نداری یا مردم  را  نا آگاه می پنداری ؟؟؟  کمی وقت بگذارید و به  تقسیمات کشوری سایت وزارت کشور مراجعه کنید !!!

من اومدم شهر نور ۴ تا مدرسه  بیشتر نداشت :

 جناب ناطق در زمانی که  برنامه کشور اینست که دانشگاه ها و آموزش عالی به شهر های کوچک هم گسترش یابد  فکر می کنی اگر شما نبودی ما هنوز ۴ تا مدرسه را داشتیم و خواب دانشگاه اهلم و شیر کلا را می دیدیم؟  نه چه بسا اگر از اول انقلاب ما هم مثل آمل  چند نماینده عوض می کردیم  الانه در شهر چمستان و بلده و ایزده و رویان چندین واحد دانشگاهی داشتیم که این فرصت برای ما سوخت !!!


نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۰۸/۲۲

دکترعبدالوحیدفیاضی

* جانباز شیمیایی 8 سال دفاع مقدس و برادر شهید

* این فرزند رشید مازندران دارای مدرک فوق لیسانس- استاد دانشگاه

 * و دانشجوی مقطع  دکترای 

 دارای سوابق برجسته مدیریتی که شامل:

* مشاور عالی  وزیر اموزش و پرورش *

* مشاور معاون وزیر اموزش و پرورش *

* مدیر کل اموزش و پرورش استان مازندران *

* مدیر نمایندگی سازمان جوانان استان مازندران * 

* مدیر کل دفتر اجتماعی و انتخابات استانداری مازندران  *

* صاحب امتیاز و مدیر مسئول نشریه سیاسی-اجتماعی و فرهنگی سوردار در شمال کشور می باشند.

ضمن اینکه چندین پست کلیدی توسط دولت خدمتگذار و شخص جناب وزیر (آقای حاجی بابائی)در سطح کشور و استان مازندران  به آقای فیاضی پیشنهاد داده شد ولی برای این که ارتباطشان با مردم نور و محمودآباد قطع نشود و با قدرت هر چه تمام تر ان شاا... در صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی سال 90 در حوزه انتخابیه نور ومحموداباد حاضر شوند هیچ کدام از پسهای کلیدی را نپذیرفتند.


هزار سوم و بدون برق!!!
نویسنده : m.b.esmaili موضوع : ۹۰/۰۸/۲۱

منطقه توریستی و گردشگری لاویج

چندین  روزبدون برق و تلفن

................................

لازم به ذکر است که برق لاویج از شهر رویان و از طریق سوردار  آورده شده که از اساسی ترین  مشکل مردم  منطقه لاویج  شده

 تلفن هم  قربونش بریم با کوجکترین نسیمی  قطعه  


درباره ما

نویسندگان سایت

پیوند روزانه

پیوند وبلاگ
Change By: Meli Download